Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі : «Розробка технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Гур’ївка, с. Піски, с. Кандибине, с. Костянтинівка, с. Новопетрівське, с. Зайве, с. Новоінгулка, с. Себине Миколаївського району Миколаївської області».

(відповідно до постанови КМУ від 11.10.2016 №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Костянтинівська сільська рада;

вул. Гагаріна, 29, с. Костянтинівка, Миколаївський район, Миколаївська область, 56663, код за ЄДРПОУ-  20902743, категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності)): Розробка технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Гур’ївка, с. Піски, с. Кандибине, с. Костянтинівка, с. Новопетрівське, с. Зайве, с. Новоінгулка, с. Себине Миколаївського району Миколаївської області (код ДК 021:2015 -021:2015: 71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги).
  2. Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями, UA-2023-06-21-013613-a
  3. Відносини, що виникають між учасниками під час здійснення закупівлі регулюються з урахуванням положень наступних законодавчих та нормативно правових актів:
  • Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-VIII зі змінами;
  • Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердженняособливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами);

5.  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені відповідно до вимог:

• Закон України «Про землеустрій»,
  • Закон України «Про оцінку земель»,
  • Закон України «Про Державний земельний кадастр», Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2021.року № 1147,
  • Порядку ведення Державного земельного кадастру, , затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року № 1051,
  • Інших чинних підзаконних нормативних актів та технічних норм, що застосовуються при проведенні нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (зазначені в додатку 3 до Тендерної документації).

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення:

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі рішення XIX сесії восьмого скликання Костянтинівської сільської ради № 2 від 06 червня 2023 року « Про дозвіл на розробкутехнічноїдокументації з нормативноїгрошовоїоцінкинаселенихпунктівКостянтинівськоїсільської ради» та запитів цінової пропозиції до можливих контрагентів щодо вартості виготовлення даної нормативної грошової оцінки.

7. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1966773,32 грн (один мільйон дев’ятсот шістдесят шість тисяч сімсот сімдесят три грн 32 коп).

Технічні-та-якісні-характеристики-предмета-закупівлі.docx