11.11.2021 17:04

XI сесія Костянтинівської сільської ради 8 скликання

618d31f0851f8__оголошення.jpg

19 листопада 2021 року о 10 годині у приміщенні Костянтинівської сільської ради, відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відбудеться XI сесія Костянтинівської сільської ради восьмого скликання.

З проектами рішень можна ознайомитися на сайті у розділі "Рішення, що готуються до розгляду" https://kost-gromada.gov.ua/documents/projects

Перелік проектів рішень розміщено в сільській раді на інформаційній дошці, а з друкованими примірниками можна ознайомитися у секретаря.
Також, матеріали XI сесії 8 скликання будуть роздані депутатам на самій сесії.

На розгляд сесії винесено такі питання:

ПЕРЕЛІК

За розпорядженням голови XI сесія 8 скликання переноситься на 23 листопада 2021 року, у зв’язку з непередбачуваними обставинами. Проєкти рішень вважати дійснимими від 19 листопада 2021 року.