30.11.2021 16:41

Перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

61a63a1120a7c__квартирний-облік.jpg

Відповідно до ст.ст. 40, 42 Житлового кодексу Української РСР, п. 25 та 25-1 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 року № 470,  передбачена щорічна перереєстрація документів громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Костянтинівської сільської ради  з метою підтвердження їх права на поліпшення житлових умов.

До облікових даних, які насамперед необхідно щороку оновлювати, відносяться:

• довідка з реєстрації місця проживання та склад сім'ї;
  • довідка з місця роботи;
  • копії документів, що призвели до змін у складі сім'ї (якщо таке відбулося);
  • копії пільгових документів (за наявності);
  • копія документа, що підтверджує набуття право власності на об'єкт нерухомого майна (квартира/будинок), якщо таке право виникло і було зареєстровано та копія технічного паспорта на цей об'єкт.

З метою реалізації  вимог закону пропонуємо  зазначеній категорії громадян у період до 30  грудня  2021 року надати до  Костянтинівської сільської ради власноруч заповнену заяву   та  інші  документи, згідно додатку.

Наслідком нездійснення  вимог щодо  своєчасної щорічної перереєстрації є зняття громадянина з квартирного обліку.

Додаток - зразок заяви