16.06.2021 14:39

Отримання спеціальної бюджетної дотації за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок

60c9e4f224021__Увага.jpg

1 липня 2021 року спливає термін подання документів на отримання спеціальної бюджетної дотації за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок.

Отримати таку дотацію можуть юридичні особи незалежно від організаційно - правових форми та форми власності та фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства, які є власниками кіз та овець, за кожну наявну станом на 1 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, конематку, ярку, вівцематку в розмірі 1000 гривень за одну голову.

Для отримання дотації необхідно підготувати та подати до департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації до 1 липня поточного року такі документи:

• заявку;
  • довідку про відкриття поточного рахунку, видану банком;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма №24 (річна)) станом на 1 січня (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • копії реєстраційних свідоцтв овець/кіз, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин.

Довідки за телефонами департаменту : (0512)37-74-02, (0512)37-78-27

козочки.jpg