09.07.2021 14:16

До уваги бджолярів

60e830cd554a0__Бджолярство.jpg

Для отримання дотації за бджолосім’ї, фізичні особи, які є власниками бджолосімей, подають до відділу економічного розвитку, торгівлі інвестицій та агропромислового розвитку Костянтинівської сільської ради до 1 жовтня поточного року такі документи:

- копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

- копію рішення про державну реєстрацію потужності;

- копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку (фізичні особи);

- копію паспорта громадянина  України (фізичні особи);

- копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті)(фізичні особи);

- довідку, видану органом місцевого самоврядування. про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Для отримання більш детальної інформації звертатись до відділу економічного розвитку, торгівлі інвестицій та агропромислового розвитку Костянтинівської сільської ради та за телефоном 067 880 97 91.