04.12.2023 15:49

Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці !

657867309cf7b__Post-6-585x585.jpg

Державна служба з питань праці інформує про інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!».

Інформаційна кампанія спрямована на роботодавців, які здійснюють господарську діяльність, проте уникають офіційного укладення трудових договорів з найманими працівниками, а також на працівників, які хочуть або погоджуються працювати без укладення трудових договорів.

Головною метою кампанії є попередження чи  усунення порушень законодавства про працю при оформленні трудових відносин шляхом інформування обох сторін трудових відносин про взаємні права і обов’язки.

Держпраці закликає працівників і роботодавців дотримуватися законодавства про працю і укладати трудові договори. Такий підхід сприятиме створенню справедливих і безпечних умов праці для всіх та укріпленню економіки нашої країни.

Більше інформації на https://www.pratsia.in.ua/.

Інформаційні матеріали