17.05.2021 14:56

Підключення Гур’ївської ЗОШ до високошвидкісного Інтернету

60a37ef65c10c__Підключення-до-інтернету.jpg

Для підвищення якості освіти, Гур’ївську школу підключено до Інтернету оптично-волоконною лінією. Раніше там використовувався низькошвидкісний Wi-Fi радіо-модем.
Тепер швидкість доступу до Інтернету в навчальному закладі не менше ніж 100 Мбіт/с. Така швидкість дозволить працювати з будь-якими Інтернет-ресурсами, використовувати інтерактивні дошки, та в разі запровадження карантину, за необхідності, навчатися дистанційно.
Також, раніше були перепідключені до Інтернету з використанням оптичного волокна (100 Мбіт/с) Новопетрівський старостат та Новопетрівський дитячий садочок.
В школах громади є потреба у створенні повноцінної локальної мережі, для зручного користування Інтернетом у всіх кабінетах та покриттям бездротовою мережею (навчальною та публічною), але це вже в наступних планах.