22.12.2022 08:50

Щодо обмежень на ввезення в Україну вантажів із Кіпру через реєстрацію грипу птиці

63a40000042a5__Увага.jpg

Згідно з офіційною інформацією Європейського Союзу (через систему нотифікацїі хвороб тварин – ADIS) на території Республіки Кіпр зареєстровані випадки захворювання на високопатогенний грип птиці.

З метою запобігання занесенню на територію України збудника вказаної хвороби Головним державним ветеринарним інспектором України, розпорядженням від 05.12.2022 № 59, прийнято рішення:

заборонити ввезення в Україну із неблагополучних щодо високопатогенного грипу птиці  зон Республіки Кіпр, визначених компетентним органом Республіки Кіпр, інкубаційних яєць, птиці, продуктів з неї (за винятком продуктів, що пройшли обробку методом, який гарантує знищення збудника вказаного захворювання відповідно до Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів ïx оброблення, переробки).