22.12.2022 09:18

До уваги надавачів житлово-комунальних послуг

63a405c0373e5__До-уваги-надавачів.jpg

Для надання якісних послуг з призначення та виплати субсидій усім постачальникам (надавачам) комунальних послуг, а саме:

Надавачам комунальних послуг усіх форм власності, управителям багатоквартирних будинків, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків необхідно до 01.01.2023 року зареєструватись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua.

Для реєстрації в «Кабінеті надавача ЖК послуг» необхідно:

• визначити відповідальну особу в організації;
  • у термін до 7 робочих днів надіслати на електронну пошту Головного управління post@mk.pfu.gov.ua файл сертифікату електронного підпису відповідальної особи.

В темі листа обов’язково зазначити сертифікат, код ЄДРПОУ, назву організації.

В змісті листа обов’язково зазначити відповідальну особу організації, контактні дані відповідальної особи, юридичну адресу організації, ПІБ та посада керівника організації.

Після реєстрації сертифікату в програмних комплексах Пенсійного фонду України, посадовій особі буде наданий доступ до особистого кабінету надавача житлово-комунальних послуг на вебпорталі Пенсійного фонду України.

Телефон для довідок: +380502429189, +380501097370.