17.07.2023 22:35

Мобільна бригада – сучасна спеціалізована служба підтримки.

64b5980fa7ee4__Мобільна-бригада.jpg

⚡Друзі, у Миколаєві та громадах області, працюють Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від гендерно зумовленого та домашнього насильства

🚙Мобільна бригада – сучасна спеціалізована служба підтримки.

У її складі соціальний працівник та психолог, які екстрено, за викликом, надають допомогу та послуги, а саме:

➡️ інформують постраждалу особу про доступні послуги та необхідні заходи;
➡️ консультують з правових питань;
➡️ надають психологічну допомогу;
➡️ складають план безпеки для постраждалих від насильства осіб;
➡️ консультують з актуальних до ситуації питань;
➡️ Проводять інформаційно-просвітницьку діяльність для запобігання насильству;

Виклик Мобільної бригади у Миколаєві та області, за номерами:

☎️ +38 096 145 94 52 м. Миколаїв
☎️ +38 050 533 07 34 МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОН

🚗 Мобільна бригада виїжджає безпосередньо до місця проживання/перебування постраждалої або проводить зустріч в іншому безпечному місці.

Якщо ви, або ваші близькі зіткнулися з ситуацією домашнього насильства – телефонуйте!
__________________________________
Мобільні бригади працюють за  підтримки #UNFPA Фонду ООН у галузі народонаселення, у координації з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерством соціальної політики України, ГО «Інноваційні соціальні рішення», завдяки фінансовій підтримці урядів Канади та США (Бюро гуманітарної допомоги USAID), а також Гуманітарного Фонду для України та у межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру, що фінансується Європейським Союзом.

Мобільна-бригада.jpg