01.11.2023 14:57

65424b4b6f63b__Ryl7hHwvLG.jpeg

До уваги сільгосптоваровиробників.

За підтримки Міністерства з аграрної політики та продовольства України, в Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі «Доступні програми» здійснюється реєстрація на отримання допомоги USAID АГРО_карбамід під ярі зернові та олійні в сезоні 2024 року.

Подача заявок в ДАРі триватиме з 01-14 листопада 2024 року

Отримати допомогу можуть агровиробники, які:

мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій);

вирощують зернові або олійні культури;

зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства;

відповідають іншим умовам програми.

Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 гектарів землі (власна та орендована), отримають по 1,0 тонні добрива, а ті, хто обробляють від 20                      до 500 га - по 2,0 тонни. Пріоритетність в отриманні добрив матимуть господарства, власницями або заявниками яких є жінки (згідно з інформацією в системі ДАР).

Видача добрив планується на листопад-грудень 2023 року.