24.11.2023 10:04

До уваги суб’єктів господарювання!

656059926b128__IMG_6987.jpg

Постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2023 р. № 1143

затверджено зміни до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.  Постанова набула чинності 03 листопада 2023 року. Крім підпункту 2 пункту 1 змін, який набуде чинності 27 листопада 2023 року. Цією постановою внесено зміни до бланка декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, які також передбачають можливість повторного подання впродовж місяця декларації з уточненими даними. Декларація заповнюється суб’єктом господарювання і подається ним або надсилається рекомендованим листом за місцем розташування об’єкта (об’єктів) нерухомості до адміністратора центру надання адміністративних  послуг або ДСНС чи засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема через інтегровану ним інформаційну систему ДСНС за посиланням https://e-services.dsns.gov.ua/.

За допомогою електронного цифрового підпису здійснюється вхід в особистий кабінет, у якому заповнюється та подається декларація.