04.12.2023 13:23

Оновлено мобільний додаток «Пенсійний фонд»

656f089180210__Оновлено-мобільний-додаток.png

Якщо вам потрібен доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі - користуйтесь мобільним застосунком «Пенсійний фонд».

На сьогодні 1 млн+ користувачів активно використовують застосунок, щоб комунікувати з Фондом, користуватись впровадженими сервісами - отримувати інформацію про страховий стаж, заробітну плату та інше.

Щоб скористатись застосунком «Пенсійний фонд», необхідно завантажити його з App Store чи Google Play на свій пристрій.

Мобільний застосунок пропонує чотири варіанти авторизації: за логіном, за електронним цифровим підписом, за допомогою системи GovID. Наразі відбулося оновлення цих сервісів. Відтепер у мобільному додатку «Пенсійний фонд» реалізовано спосіб автентифікації за Дія.Підпис.

Завдяки інсталяції серверного і клієнтського ПО Мобільного додатку версії 8.0. відкриваються можливості нових функцій та модифікацій, а саме:

Реалізовано формування та подачу заяв до ПФУ:

• заява про призначення та надання житлової субсидії;
  • заява про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу;
  • заява щодо перерахунку раніше призначених житлової субсидії або пільги;
  • заява про виплату житлової субсидії або пільги;
  • заява про припинення виплати субсидії або пільги;
  • заяви про призначення/перерахунок/продовження страхової виплати у зв’язку з нещасним випадком на виробництві (професійним  захворюванням);
  • заяви про призначення/перерахунок/продовження страхової виплати у зв’язку зі смертю годувальника;
  • заяви про відшкодування витрат на поховання потерпілого та пов’язаних з цим ритуальних послуг;
  • заяви про здійснення страхової виплати;
  • заяви про компенсацію витрат;
  • заяви про призначення щомісячної грошової виплати деяким категоріям громадян.

Розроблено новий розділ «Моя субсидія».

Розроблено новий розділ «Мої пільги».

Реалізовано формування та подачу до ПФУ заяви про приєднання.

Надано можливості формування платіжного документа та сплати добровільного внеску по кожній заяві, поданій користувачем за себе або на користь іншої особи.

Реалізовано формування та подачу особою, на користь якої сплачені внески, заяви про відмову від сплачених внесків за договором про добровільну участь.