05.12.2023 12:07

Для отримання субсидій та пільг можна обрати будь-який уповноважений банк.

65704814c242a__для-отримання-субсидій-та-пільг-можна-обрати-будь-який-уповноважений-банк.jpg

Одержувачі житлової субсидії / пільги можуть отримувати відповідні виплати через відділення поштового зв’язку або на банківський рахунок. Отримувач виплати самостійно обирає спосіб одержання виплати, в тому числі будь-який з уповноважених банків. Актуальний перелік банків розміщено на сайті Міністерства фінансів України: https://www.mof.gov.ua/uk/upovnovazheni-banki-shhodo-obslugovuvannja-zarplatnih-proektiv

Довідково.

Нарахування та виплата пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану на територіях адміністративно-територіальних одиниць, де структурні підрозділи з питань соціального захисту населення не мали можливості забезпечити підготовку виплатних документів та проведення фінансування, здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 № 215 “Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану”:

• щодо одержувачів, які до запровадження воєнного стану отримували виплати через уповноважені банки, – на банківський рахунок (за стандартом IBAN) в банку, в якому відкрито рахунок одержувача;
  • щодо одержувачів, які до запровадження воєнного стану отримували виплати через відділення організації, що здійснює виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання, – через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER” та акціонерне товариство комерційний банк “ПриватБанк”.