09.09.2021 09:50

Проведення осінньої пероральної вакцинації тварин проти сказу на території області

6139b3285df73__вакцинація-тварин.jpeg

З метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Миколаївської області та на виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин в Україні в 2021 році, погодженого рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 29.01.2021 за №1, в вересні місяці 2021 року планується проведення пероральної вакцинації тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною проти сказу з літаків.

Побачивши приманку (розмір із сірникову коробку) або літак, який розкидає приманки, ні в якому випадку не слід чіпати брикети та не переносити з місця. Брикети є безпечними. Збудник сказу у вакцині є, але він ослаблений, тобто захворіти на сакз від контакту з брикетом з вакциною неможливо.

У зв’язку з погодними умовами терміни вакцинації можуть переноситись.

Миколаївська районна державна адміністрація