01.11.2021 15:44

Додаткові обмежувальні заходи

covid-19.jpg

Як Вам відомо, на території Миколаївської області діють обмежувальні заходи, пов’язані із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, та виконанням виконавчими органами обов’язку вживати під час обслуговування громадян заходи, які мінімізують ризики розповсюдження вірусів.

Керуючись рішенням комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва (протокол №21 від 26.10.2021), під час засідання якої було прийнято ряд додаткових обмежувальних заходів, повідомляємо:
-на період запровадження "червоного" рівня епідемічної небезпеки на території Миколаївської області обмежено доступ до адміністративних будівель, споруд і службових приміщень усіх осіб, крім осіб, які мають:
      ➖  негативний результат тестування на СОVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу),
     ➖  документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від СОVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров'я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях,
     ➖  негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги здійснюється також за допомогою засобів телефонного зв’язку, за письмовими зверненнями, надісланими поштою, з використанням мережи Інтернет, та з використанням скриньок для кореспонденції.

Новоодеське бюро правової допомоги працює у такому режимі⬇

ПН - ЧТ з 8:00 до 17:00;  ПТ з 8:00 до 15:45
(0567) 2-15-51
Novoodesa@legalaid.mk.ua

Відвідування центрів та бюро — тільки у захисних масках!

Також отримати правову допомогу можна:
➡ зателефонувавши до контакт-центру системи БПД: 0 800 213 103.
➡️ у мобільному застосунку «Безоплатна правова допомога https://bit.ly/3hwwgqR.
➡️ через телеграм-бот системи БПД  https://t.me/LegalAidUkraineBot