23.04.2024 11:43

До уваги агровиробників!

662774bfd4ee7__images.jpg

До уваги агровиробників!

Нагадуємо, що Кабмін поновив компенсації за придбання сільгосптехніки вітчизняного виробництва. В Україні відновили дію урядової програми компенсацій аграріям 25% вартості придбаної техніки і обладнання вітчизняного виробництва.

Щоб отримати кошти, агровиробник має обрати постачальника із затвердженого Міністерством економіки України переліку сільгосптехніки та обладнання, купити необхідну техніку та подати до уповноваженого банку заявку та підтверджуючі документи.

Програма компенсації була відновлена постановою Кабінету Міністрів України № 275 від 08.03.2024 р.  Перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу  визначено наказом Мінекономіки від 08 квітня 2024 року № 8677.