Костянтинівська громада

Миколаївська область, Миколаївський район

17.01.2023 08:36

Режим роботи Миколаївського місцевого центру з НБВПД та бюро під час воєнного стану!

Починаючи з 09.01.2023 року звернутися за отриманням безоплатної правової допомоги до Миколаївський місцевий центр з надання БВПД можна за адресою: м. Миколаїв, вул. Образцова, буд. 4а/2. Також, отримати безоплатну правову допомогу Ви можете за допомогою телефонного зв'язку (0512) 47-20-91, за письмовими зверненнями надісланити поштою на адресу Центру: 54020, м. Миколаїв, вул. Образцова, буд. 4а/2, з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку mykolaiv1.mykolaiv@legalaid.mk.ua та використанням скриньок для кореспонденції.
Понеділок - четвер з 8:00 год. до 17:00 год., у п'ятницю - з 08.00 год. до 15:45 год.

Режим роботи та адреси секторів бюро правової допомоги:
Баштанське бюро правової допомоги (дистанційно):
м. Баштанка
вул. Баштанської республіки, 41
E-mail: Bashtanske@legalaid.mk.ua
Тел.: +38067 868 45 19

Березанське бюро правової допомоги (звичайний режим роботи):
смт. Березанка
вул. Центральна, 41
E-mail: Berezanska@legalaid.mk.ua
Тел.: (05153)2-11-46, +38093 858 55 93

Березнегуватське бюро правової допомоги (дистанційно):
смт. Березнегувате
вул. Соборно - Миколаївська, 1
E-mail: Bereznehuvatske@legalaid.mk.ua
Тел.: (05168) 9-11-36, +38097 588 02 39

Казанківське бюро правової допомоги (звичайний режим роботи):
смт. Казанка
вул. Миру, 213
E-mail: Kazankivske@legalaid.mk.ua
Тел.: +38068 068 50 33

Миколаївське бюро правової допомоги №1 (дистанційно):
м. Миколаїв
вул. Космонавтів, 61
E-mail: mykolaiv1@legalaid.mk.ua
Тел.: +38097 444 20 86

Миколаївське бюро правової допомоги №2 (звичайний режим роботи):
м. Миколаїв
вул. Образцова 4А/2
E-mail: mykolaiv2@legalaid.mk.ua
Тел.: (0512) 47-20-91

Новобузьке бюро правової допомоги (звичайний режим роботи):
м. Новий Буг
вул. Гагаріна, 7
E-mail: Novobuzke@legalaid.mk.ua
Тел.: (05151) 9-18-69

Новоодеське бюро правової допомоги (звичайний режим роботи):
м. Нова Одеса
вул. Центральна, 179
E-mail: Novoodesa@legalaid.mk.ua
Тел.: +38068 380 21 65

Очаківське бюро правової допомоги (дистанційно):
м. Очаків
вул. Торгова, 44
E-mail: Ochakiv@legalaid.mk.ua
Тел.: +38096 924 28 22

Снігурівське бюро правової допомоги (дистанційно):
м. Снігурівка
вул. Жовтнева, 116
E-mail: Snihurivske@legalaid.mk.ua
Тел.: +38098 768 13 53

Також отримати правову допомогу можна:
• зателефонувавши до контакт-центру системи БПД 0 800 213 103.
• скористатися мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR, або завантажити мобільний застосунок «Твоє право», перейшовши за посиланням https://bit.ly/3iorbkE;
• у месенджерах Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html та Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html;
• у кабінеті клієнта на сайті системи БПД https://cabinet.legalaid.gov.ua/;
• правові консультації також можна переглянути на довідково-інформаційній платформі правових консультацій WikiLegalAid, що розміщена за адресою wiki.legalaid.gov.ua.
• написавши нам на електронну пошту: mykolaiv1.mykolaiv@legalaid.mk.ua