09.03.2023 08:27

«УВАГА! НЕБЕЗПЕЧНИЙ ПРОДУКТ»

64097d2f485e5__небезпечна-продукція.png

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшов лист Держпродспоживслужби  від від 18 лютого 2023 року № 2023.1192, стосовно виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у замороженому міксі морепродуктів (виробник: Zejiang Zhoufu food Co. LTD, China), що експортувалися з Литовської Республіки (відправник: UAB «Plunges kooperatine prekyba», Lithuania) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЧУНАЙ-УКРАЇНА»,вул. Солом´янська, 3, офіс 6, м. Київ, 03110). Про факти виявлення, зазначеного харчового продукту, просимо негайно повідомляти Миколаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу: nodessa_dpss@dpssmk.gov.ua.