20.09.2023 16:48

Хто із членів домогосподарства може звернутися  за призначенням житлової субсидії?

651432d773d8a__ГЛ-СЦ-ОНОВЛЕНІ-У-ВЕРЕСНІ-2023-–-копія.jpg

За призначенням житлової субсидії може звернутися:

• одна із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, а у разі коли розділені особові рахунки, то кожен, на кого відкрито рахунок;
  • людина, яка не зареєстрована в житловому приміщенні/будинку, але фактично проживає у ньому на підставі договору оренди житла (або за рішенням суду);
  • індивідуальний забудовник, будинок якого не прийнято в експлуатацію, у разі, коли йому нараховується плата за житлово-комунальні послуги;
  • внутрішньо переміщена особа (ВПО), яка не зареєстрована в житловому приміщенні, але фактично проживає в ньому без укладеного договору оренди житла (підтверджується довідкою ВПО).

Довідково

Перелік осіб, які можуть звернутися за призначенням субсидії, визначено Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848.